Loty Warszawa Gdańsk

Kolejne wakacje

Dopiero co skończyły się tegoroczne wakacje a ja już rozmyślam gdzie jechać w przyszłym roku. Podróżowanie tak bardzo wciąga. A jeszcze lepsze jest gdy traci się mało czasu na przejazd a trafia w fantastyczne miejsce. Na mój wiek nie mogę pochwalić się szaloną liczbą zwiedzonych krajów ale mogę powiedzieć, że od dziesięciu lat regularnie wyjeżdżam. Raz chyba nie pojechaliśmy i był to jeden z najgorszych wakacyjnych sezonów.
W przyszłym roku jest kilka miejscówek, które mnie interesują. Bardzo chciałabym znowu pojechać do Madrytu, a jeszcze bardziej jestem ciekawa Barcelony. Oczarowały mnie zdjęcia Korfu w Grecji. Tam mam świetne połączenie z moich okolic.
Dwa lata temu planowałam wypad do Trójmiasta. Niestety zniechęcił mnie czas podróży. Nie wiem czemu nie sprawdziłam połączenia loty Warszawa Gdańsk? W dosłownie kilkadziesiąt minut byłabym na miejscu. Skłaniam się też ku tej opcji jeśli tylko znajdę odpowiednią kwaterę za odpowiednią cenę. Tak, Trójmiasto z tego co pamiętam jest przepiękne, szczególnie Gdańsk. Jednak ceny są mocno europejskie, na poziomie Paryża a nawet Londynu. Trochę to zniechęca. Jednak internet oferuje tyle opcji, że tym razem przysiądę i znajdę coś w normalnych pieniądzach. Loty Warszawa Gdańsk nie są tak strasznie oblegane więc na pewno będzie miejsce nawet kilka dni przed wyjazdem.Hmm, coraz bardziej podoba mi się ten pomysł. Ktoś powie, że to tylko Polska. Ale Polska też jest piękna. W tym roku byliśmy w Zakopanym pierwszy raz. Oczarowały mnie góry, które trochę z słuchu obrzydziła mi pewna koleżanka, wielka fanka gór. Tatry są cudowne, wspaniałe i takie wyniosłe. Z nimi nie ma żartów.

About the author /


Related Articles